Przetargi 2015

Zapytanie ofertowe (MHKi/1/2015) na świadczenie usługi ochrony osób i mienia w budynku Muzeum Historii Kielc przy ul. Świętego Leonarda 4 w Kielcach. (pdf) (zamówienie do 30 000 euro)

Zmiana w zapytaniu ofertowym na świadczenie usługi ochrony osób i mienia w budynku Muzeum Historii Kielc przy ul. Świętego Leonarda 4 w Kielcach.(pdf)

Odpowiedzi na zapytania dot. postępowania na świadczenie usługi ochrony osób i mienia w budynku Muzeum Historii Kielc przy ul. Świętego Leonarda 4 w Kielcach (pdf)

Informacja o wyniku zapytania ofertowego: "Świadczenie usługi ochrony osób i mienia w budynku Muzeum Historii Kielc przy ul. Świętego Leonarda 4" (MHKi/1/2015)

 


 

Zapytanie ofertowe (MHKi/2/2015) na świadczenie usługi kompleksowego sprzątania obiektu Muzeum Historii Kielc wraz z terenem przyległym. (pdf) (zamówienie do 30 000 euro)

Zmiana w zapytaniu ofertowym na świadczenie usługi kompleksowego sprzątania obiektu Muzeum Historii Kielc wraz z terenem przyległym. (pdf)

Odpowiedzi na zapytania: Dotyczy postępowania w ramach procedury zapytania ofertowego na świadczenie usługi kompleksowego sprzątania obiektu Muzeum Historii Kielc wraz z terenem przyległym.(pdf)

Informacja o wyniku zapytania ofertowego: "Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania obiektu Muzeum Historii Kielc wraz z terenem przyległym" (MHKi/2/2015)