Wakacje z muzeum

Zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci i młodzieży współorganizowane przez Muzeum Historii Kielc:

10 - 13 LIPCA 2017  - BYĆ ŻOŁNIERZEM W KIELCACH

Czterodniowe płatne zajęcia dla indywidualnych uczestników (młodzieży od lat 12) organizowane ze Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznej IV Pułku Piechoty Legionów w Kielcach: w programie uczestnictwo w rekonstrukcji historycznej, poznanie broni i umundurowania. Zajęcia odbędą się poza muzeum w godzinach 9 - 14.

Zapisy na zajęcia i dalsze informacje pod numerem 41 340 55 27. Można też zgłosić się osobiście (ul. Świętego Leonarda 4) lub mailowo (dziedzic@mhki.kielce.eu).

 

8 - 11 SIERPNIA 2017 - ŚLADY CZASU

Czterodniowe płatne warsztaty fotograficzne dla indywidualnych uczestników (młodzieży od lat 16) organizowane z członkiniami Stowarzyszenia Fotograficznego CK "FOTO". Każdy uczestnik musi posiadać własny aparat i laptopa z programem Adobe Photoshop i Plug in'u Camera RAW.

W ramach zajęć poznanie się z warsztatem fotografa i zasadami potrzebnymi do wykonywania zdjęć wraz ze spacerem plenerowym. Zajęcia odbędą się w godzinach 12-16.

Zapisy na zajęcia i dalsze informacje pod numerem 41 340 55 27. Można też zgłosić się osobiście (ul. Świętego Leonarda 4) lub mailowo (dziedzic@mhki.kielce.eu).

 

Zajęcia dla grup zorganizowanych w Muzeum Historii Kielc:

Warsztaty ze stałej oferty edukacyjnej lub zwiedzanie wystaw muzealnych dla grup zorganizowanych w ramach zajęć wakacyjnych po uprzednim umówieniu terminu telefonicznie: 41 340 55 27 lub 41 340 55 26. Koszt udziału będzie wynosił 4 zł, ale istnieje możliwość zwolnienia z opłaty w określonych przypadkach (świetlice integracyjne itp).