Dane adresowe

Muzeum Historii Kielc
ul. Świętego Leonarda 4
25-303 KIELCE

tel. 041 340 55 20
fax. 041 340 55 25
poczta@mhki.kielce.eu

NIP: 657-27-14-318
Konto: ING 91 1050 1461 1000 0023 5336 9123


 

dr Jan Główka - Dyrektor
glowka@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 21

 

Zofia Rutkiewicz - Sekretariat
rutkiewicz@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 20

 

Biblioteka tel. 41 340 55 27 

 

Dział Administracji

Anna Półtorak - Kierownik
poltorak@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

Dorota Chmiel
tel. 41 340 55 26

 

Bożena Stępień
tel. 41 340 55 26

 

Krzysztof Brzoza
tel. 41 340 55 26

 

Michał Matusik
tel. 41 340 55 26

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚĆI

Edyta Jasińska - Główna Księgowa
jasinska@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

Julita Kulik-Łozińska
kulik-lozinska@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

 

DZIAŁ EDUKACJI I PROMOCJI

Krzysztof Myśliński - Kierownik
myslinski@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 26

 

Leszek Dziedzic
dziedzic@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 22

 

Iwona Grabczak
grabczak@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 27

 

Daria Maroń-Ptak
maron@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 27

 

Alicja Ciosek
ciosek@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 27

 

DZIAŁ GROMADZENIA I DOKUMENTACJI

Marcin Kolasa - Kierownik
kolasa@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 23

 

Konrad Otwinowski
otwinowski@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 23

 

Bartłomiej Tambor
tambor@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 22

 

Paweł Wolańczyk
wolanczyk@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 23