Dane adresowe

Muzeum Historii Kielc
ul. Świętego Leonarda 4
25-303 KIELCE

Sekretariat: 041 340 55 20
Rezerwacja grup: 041 340 55 26, 041 340 55 27
poczta@mhki.kielce.eu
rezerwacja@mhki.kielce.eu

NIP: 657-27-14-318
Konto: ING 91 1050 1461 1000 0023 5336 9123


Dyrektor

tel. 41 340 55 21

 

Zofia Rutkiewicz - Sekretariat
rutkiewicz@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 20

 

Biblioteka tel. 41 340 55 27 

 

Dział Administracji

Anna Półtorak - Kierownik
poltorak@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

Monika Błaszczyk
tel. 41 340 55 26

 

Bożena Stępień
tel. 41 340 55 26

 

Rafał Curyłło
tel. 41 340 55 26
curyllo@mhki.kielce.eu

 

 

Sylwester Stefanowski
tel. 41 340 55 26
stefanowski@mhki.kielce.eu

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚĆI

Edyta Jasińska - Główna Księgowa
jasinska@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

Julita Kulik-Łozińska
kulik-lozinska@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 25

 

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
Katarzyna Żółkiewska-Malicka
inspektordanychosobowych@mhki.kielce.eu

 

 

DZIAŁ EDUKACJI I PROMOCJI

Krzysztof Myśliński - p.o. dyrektora Muzeum Historii Kielc, Kierownik Działu Edukacji i Promocji
myslinski@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 26

 

Leszek Dziedzic
dziedzic@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 22

 

Iwona Grabczak
grabczak@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 27

 

Alicja Ciosek
ciosek@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 27

 

DZIAŁ GROMADZENIA I DOKUMENTACJI

Marcin Kolasa - Kierownik
kolasa@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 23

 

Bartłomiej Tambor
tambor@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 22

 

dr Paweł Wolańczyk
wolanczyk@mhki.kielce.eu
tel. 41 340 55 23